شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه زعفران طلیعه قائنات

ورود کاربران به سایت زعفران طلیعه قائنات و استفاده از خدمات ارائه شده در این سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های ‌سایت زعفران طلیعه قائنات منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ‌سایت زعفران طلیعه قائنات تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه زعفران طلیعه قائنات اقدام کند. همچنین از آنجا که ‌سایت زعفران طلیعه قائنات یک وب‌سایت با قابلیت فروش آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه زعفران طلیعه قائنات به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

زعفران طلیعه قائنات متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.

تمامی مطالب سایت زعفران طلیعه قائنات اعم از تصاویر , آیکون و… جزئی از اموال این فروشگاه محسوب می شود. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت https://saffrontalieh.ir/ است و راه های ارتباطی ذکر شده در آن است. کاربران و مشتریان عزیز جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

نمایندگی

وب سایت فروشگاه زعفران طلیعه قائنات در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به فروشگاه زعفران طلیعه قائنات اطلاع دهید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه زعفران طلیعه قائنات به وسیله ارسال کد سفارش از طریق ایمیل و پیش فاکتور هم از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

سایت فروشگاه زعفران طلیعه قائنات همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.

هر هفت روز هفته، به استثنای شهادت های رسمی درایران به عنوان روز کاری در نظر گرفته می شود.

سایت فروشگاه زعفران طلیعه قائنات به مشتریان خود هر ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز امکان سفارش گذاری آنلاین را می‌‏دهد.

سفارشات حداکثر ظرف مدت ۳ روز کاری به آدرس اعلام شده ارسال می گردد.

فاکتور کالاهایی که توسط سایت عرضه می‌شود، به همراه سفارشات به آدرس اعلام شده ارسال می‌گردد.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت زعفران طلیعه قائنات ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای سایت زعفران طلیعه قائنات محفوظ است. در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت زعفران طلیعه قائنات خود از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

حمل و نقل و خسارت در هنگام حمل و نقل

وب سایت زعفران طلیعه قائنات همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است. لازم به ذکر است تعویض و یا باز پس گرفتن کالا فقط تا 48 ساعت پس از تحویل کالا امکان پذیر می باشد.ارسال کالا برای شهرستان ها فقط با سرویس های پستی بوده و هزینه ارسال سفارش های زیر 400 هزار تومان مبلغ ثابت 25000 تومان می باشد و برای سفارش های بالای 400 هزار تومان هزینه ارسال رایگان می باشد.